Загрузка ...

Главный экран

Пивний ресторан, в якому представлені кращі європейські сорти пива. ПАБ розташований в старій частині міста з зручною парковкою. Просте і корисне меню гастрономічних обідів задовольнить найвибагливіші смаки наших гостей.

Замовити стіл

О зале!

О нас!

Пивний ресторан, в якому представлені кращі європейські сорти пива. Лаконічне меню з відповідною кухнею. Паб розташований в старій частині міста з зручною парковкою.

Літня тераса ресторану знаходиться в чудовій парковій зоні. Просте і корисне меню гастрономічних обідів по буднях з 12.00 до 16.00 задовольнить найвибагливіші смаки наших гостей, не обтяжуючи ваші гаманці. ВІП-зал на 14 місць дозволить провести ділову зустріч або невелике сімейне свято.

"Корбетт" відмінне місце для зустрічей з друзями і смачним пивом.

Ласкаво просимо!

Наша кухня

Наша кухня

Завантажити меню

Заказ столика

Передзвоніть мені


Культура употребления

Ми бачимо свою місію у формуванні культури споживання правильного і смачного пива. Мета - дати можливість нашим гостям познайомитися з кращими європейськими сортами пива.

У нашому ресторані для миття келихів використовується спеціальне обладнання «Spulboy» - шпулбой, яке знаходиться безпосередньо за барною стійкою. Пивні келихи бояться різкої зміни температури, крім того, зберігається фірмовий логотип. Ну і найголовніше, після миття в шпулбое келихи абсолютно чисті. У чистому посуді ніколи не утворюються бульбашки на його стінках. При замовленні пива, вже чистий келих, але ще порожній омивається холодною водою +5 градусів, для того, щоб не нагріти своїм зайвим теплом то пиво, яке він в себе вміщає. Таким чином гість отримує ідеальне пиво в ідеально підготовленому келиху при ідеальній температурі (для більшості сортів це температура + 5 + 7 градусів).

Всі підключені бочки пива до пивної вежі зберігаються в окремій холодильній камері при температурі + 5- + 9 градусів, що не залишає жодної можливості скисання хмільного напою. Крім того, при будь-якому підключенні бочки обов'язково проводиться дезінфекція головки фитинга діжки і кліщів (пристрої для з'єднання бочки і пивний системи). Два рази на день - вранці і ввечері відбувається промивка пивний системи. Кліщі з'єднуються з головками, які підключені до чистої води і вода подається в трубки. Цим ми робимо неможливим відкладення дріжджових бактерій на стінках пивопровод.

Подача пива до пивної вежі, де розливається напій в келихи, відбувається по теплоізольованим трубках.. При цьому в загальному джгуті пивопровода є ще два шланга за якими постійно циркулює холодна вода +4 градуси, що не дозволяє пиву, яке знаходиться в трубках нагріватися. Таким чином гість отримує завжди свіже і з правильною температурою хмільний напій.

 

Контакты

Адрес: провулок Усненський, 25

Тел: 050 - 432 - 0044